עברית  |  English

הנתינה כאבן יסוד

הנתינה בבית יוסי היא ערך עליון, ואחת מאבני היסוד שעליהן מושתת הבית. כל מי שעוסק בנתינה אמִתית וטהורה מכיר את התרוממות הרוח שנלווית לפעילות מסוג זה, את תחושת הסיפוק ואת חוויית האחדות. כל אחד מאנשי הצוות המסורים שפועלים בבית יוסי - המטפלים, המדריכים, הפסיכולוגים, העובדים הסוציאליים והמתנדבים הנפלאים – יוכל להעיד על כך בלב שלם ובעיניים נוצצות.

אם גם את/ה מעוניין/מעוניינת לגלות את קסמה המתוק והמשכר של הנתינה, דלתו ולבו של בית יוסי פתוחים בפניך.


להצמיח שורשים ברחבי הארץ


בישראל ישנן משפחות רבות אשר משוועות לסיוע כדי להיחלץ ממצב המצוקה שהן נתונות בו. די להתבונן ברשימת ההמתנה הארוכה לבית יוסי כדי להתרשם עד כמה סיוע מהסוג הזה נחוץ והכרחי.


כיום, מטופלים בבית יוסי כ-20 משפחות ו-45 ילדים בו-זמנית. הליווי הצמוד שזוכה לו כל משפחה נמשך בין שלוש שנים לשש, עד שיש בידיה את הכלים לצאת ולהתמודד עם החיים בכוחות עצמה.


משפחות רבות מבקשות עזרה, אך ידיו של בית יוסי קצרות מהושיע את כולן.

מיום הקמתו ולכל אורך השנים, מתקיים בית יוסי על בסיס תרומות. נכון להיום, צר המקום מלהכיל וחסרים האמצעים להיענות לכל הפונים. לפיכך, בראש ובראשונה נשמח לכל עזרה שהיא שתאפשר להמשיך ולהפעיל את בית יוסי באשדוד; עם זאת, שאיפתנו היא להרחיב את השורות, למען המשפחות המתדפקות על דלתנו. כדי להגשים את החזון במלואו ולהקים שלוחות נוספות של בית יוסי ברבעים נוספים בעיר אשדוד, וכן ביישובים נוספים ברחבי הארץ, נדרש סיוע רחב.


משפחות רבות מייחלות לצאת לדרך חדשה, לחיים חדשים. הן ראויות להזדמנות הזאת ומחכות לה בכיליון עיניים. אנחנו, בבית יוסי, נחושים לעשות כל שביכולתנו כדי להמשיך ולהיות שם בשבילן. לשם כך אנו זקוקים לכם.

נודה ונברך על כל יד טובה שתוּשט לעזרה בכל דרך.


ליצירת קשר ותרומות

facebook
בית יוסי רח' דוד ילין 3 אשדוד. טלפקס 08.8531165
העמותה להנצחת סרן יוסי אוחנה ז"ל (למשלוח דואר) רח' רוגוזין 56/5 אשדוד 77440.
פיתוח אינטרנט ואפליקציות - YIT